“Küçük Kıyamet” Yeni Sezona Başlıyor

“Sırat dünyada geçilir” sloganıyla hareket eden ve hayatın içinden gerçek hikayeleri izleyicilere sunan Samanyolu TV'nin dizisi “Küçük Kıyamet”, yeni bölümleriyle yarın akşam yeni sezona başlıyor.

Dünyadaki mal ve para hırsı uğruna ölümden sonrasını hesap etmeyen insanların yaşadığı olayları ve bu hırs uğruna yapmak zorunda kaldıkları tercihleri ekrana taşıyan “Küçük Kıyamet”, yenilenen formatıyla yarın akşam başlıyor. Her bölümde iki farklı hikayenin anlatıldığı dizinin ilk konusunda, evli ve bir çocuğu olan Feride’nin, yasak bir ilişki yaşaması sonucu ailesini nasıl bir tehlikeye sürüklediğine ve bu sırada yaşanan olaylara yer veriliyor. Ekrana gelecek diğer hikayede ise eşkıyaların işlediği bir cinayete tanık olan Medine ve kocası Ekrem, büyük miktardaki bir para karşılığında yalancı şahitlik yapmayı kabul eder. Ancak kocası eşkıyalar tarafından öldürülen Elif, bu olayı aydınlatmak için Medine’den gördüğü her şeyi anlatmasını ister. Medine aldıkları para ile yaşanan gerçekler arasında bir tercih yapmak zorunda kalır.
 
“Küçük Kıyamet” yenilenen formatıyla, yarın akşam saat 21.00’de Samanyolu TV’de başlıyor.

Gupse Özay'a takipçisinden çirkin mesaj

Ünlü oyuncu Gupse Özay, kaybolan kedisi için çirkin yorum yazan takipçisine ayarı verdi.

Kardeşim Benim 2 filmine Aslı Enver şoku!

Burak Özçivit, Murat Boz ile Kardeşim Benim filminin devamını çekeceklerini ancak kadroda bazı değişiklikler olacağını söyledi.

Dizi bitti aşk bitti

Son olarak Nurgül Yeşilçay'ın doğum gününde kameraların el ele görüntülediği Caner Cindoruk ile Farah Zeynep Abdullah çiftinin Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin setinde başlayan aşkları bitti.

Burak Özçivit Aslı Enver ve Murat Boz sorusuna ne cevap verdi?

Bu sezon final kararı alan Neslihan Atagül ile Burak Özçivit’in oynadığı ‘Kara Sevda’ oyuncuları Karaköy’de buluştu.

Kıvanç Tatlıtuğ'a elleri için dublör...

Kısa ve kalın olan parmaklarını beğenmeyen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde oynadığı 'Cesur ve Güzel' dizisinde el dublörü kullandığı iddia edildi.

SON EKLENEN VİDEOLAR

İçerde 36. Bölüm Fragmanı
Savaşçı 7. Bölüm Fragmanı
Yeni Gelin 12. Bölüm 3. Fragman
Söz 9. Bölüm Fragmanı
Çoban Yıldızı 13. Bölüm 2. Fragman
Kırgın Çiçekler 86. Bölüm Fragmanı