“Karagül” ve “Medcezir" Zirvede

FOX TV’de dün gece yeni sezona merhaba diyen “Karagül” tüm kişilerde zirvede yer alırken, Star’da yayınlanan “Medcezir” ise AB’de birinci oldu.

TNS’nin ölçümlerine göre FOX’ta dün gece yeni sezonun ilk bölümüyle ekrana gelen “Karagül” tüm kişilerde sekiz reyting alarak zirvede yer alırken, AB’de yedi reyting alarak ikinci oldu.
 
Star TV’de yayınlanan “Medcezir” geçen haftaya göre tüm kişilerde bir basamak gerileyerek ikinci olurken, AB’de zirvedeki yerini korudu.
 
Kanal D’de yayınlanan “Arka Sokaklar” geçen haftaya göre tüm kişilerde bir basamak gerileyerek üçüncü olurken, AB’de ise yedi basamak gerileyerek dokuzuncu sırada yer aldı.
 
TRT 1’in dizisi “Kızılelma” dün gece yayınlanan yeni bölümüyle tüm kişilerde yirminci olurken, AB’de sekizinci sırada yer aldı.
 
Atv’de yayınlanan “Diğer Yarım” ise geçen haftaya göre tüm kişilerde dokuz basamak gerileyerek on dördüncü sırada yer alırken, AB’de on sekiz basamak gerileyerek yirmi üçüncü oldu.
 

Gupse Özay'a takipçisinden çirkin mesaj

Ünlü oyuncu Gupse Özay, kaybolan kedisi için çirkin yorum yazan takipçisine ayarı verdi.

Kardeşim Benim 2 filmine Aslı Enver şoku!

Burak Özçivit, Murat Boz ile Kardeşim Benim filminin devamını çekeceklerini ancak kadroda bazı değişiklikler olacağını söyledi.

Dizi bitti aşk bitti

Son olarak Nurgül Yeşilçay'ın doğum gününde kameraların el ele görüntülediği Caner Cindoruk ile Farah Zeynep Abdullah çiftinin Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin setinde başlayan aşkları bitti.

Burak Özçivit Aslı Enver ve Murat Boz sorusuna ne cevap verdi?

Bu sezon final kararı alan Neslihan Atagül ile Burak Özçivit’in oynadığı ‘Kara Sevda’ oyuncuları Karaköy’de buluştu.

Kıvanç Tatlıtuğ'a elleri için dublör...

Kısa ve kalın olan parmaklarını beğenmeyen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde oynadığı 'Cesur ve Güzel' dizisinde el dublörü kullandığı iddia edildi.

SON EKLENEN VİDEOLAR

İçerde 36. Bölüm Fragmanı
Savaşçı 7. Bölüm Fragmanı
Yeni Gelin 12. Bölüm 3. Fragman
Söz 9. Bölüm Fragmanı
Çoban Yıldızı 13. Bölüm 2. Fragman
Kırgın Çiçekler 86. Bölüm Fragmanı