"Fabrika Kızı" Veda Ediyor

Show TV’de yaz dizisi olarak yayınlanmaya başlayan Fabrika Kızı dizisi yayından kalkıyor.

Başrollerini Fulya Zenginer ve İsmail Demirci’nin paylaştığı "Fabrika Kızı" dizisi 16 Temmuz Perşembe akşamı son defa ekranda olacak ve erken finalle veda edecek. Dizinin final bölümü yayın saatinde de değişiklik yapıldı. İlk bölümleri Perşembe akşamları 20.00′de yayınlanan dizinin final ve 4. bölümü 23.15′de ekrana gelecekti. Ancak Show TV dizinin final başlama saatini 22.45 olarak değiştirdi.

Kadrosunda Fırat Albayram, Burak Satıbol, Alayça Öztürk ve Aydan Burhan gibi isimlerin de yer aldığı dizi, eğlenceli bir aşk-nefret ilişkisini konu alıyordu. Haziran ayında yayınlanmaya başlayan "Fabrika Kızı" için reytinglerde istenilen sonucu alamadığı için 2. bölümün yayınlanmasının ardından erken final kararı alınmıştı. 

Fi dizisinin fakir ama gururlu öğrencisi: Armağan Oğuz

Puhutv'de izlenme rekorları kıran Fi dizisinde salaş ve patavatsız konuşmalarıyla dikkat çeken, Göksel karakterine hayat veren Armağan Oğuz gerçek hayattaki yakışıklılığı ile bir hayli ilgi çekiyor.

Pascal Nouma'ya yeni dizide başrol

Fox TV ekranlarında başlayacak olan yeni dizi Şevkat Yerimdar'ın başrollerinde Beşiktaşlı eski futbolcu Pascal Nouma yer alacak.

Kara Sevda veda etti

"Kara Sevda" dizisi bu sezon ekranlara veda edecek. Sevilen dizide Nihan karakterine hayat veren Neslihan Atagül 'Kara Sevda'nın veda partisinde konuştu.

İçerde'nin Yeşim'i Gözde Kansu, Sevgilisiyle Dudak Dudağa Yakalandı

Oyuncu Gözde Kansu, önceki gün sevgilisi Engin Tozak'la AVM'de yürüyen merdivenlerde öpüşürken görüntülendi.

Özcan Deniz: Filmimizi çalmışlar

Şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, sosyal medya hesabından Bollywood sinemasına dair bir paylaşımda bulundu.

SON EKLENEN VİDEOLAR

Türk Malı 1. Bölüm 2. Fragman
Adı Efsane 18. Bölüm Fragmanı
Muhteşem Yüzyıl Kösem 26. Bölüm Fragmanı
Hayat Şarkısı 56. Bölüm Fragmanı
Vatanım Sensin 29. Bölüm 2. Fragman
Cesur ve Güzel 28. Bölüm Fragmanı