Medyapım, 'Güllerin Savaşı' Finaline Açıklık Getirdi

"Güllerin Savaşı" Dizisi neden bitiyor?

Kanal D'nin en çok izlenen dizisi "Güllerin Savaşı" dizisinin  final yapacağı konuşulurken, dizinin neden biteceğine dair açıklama Medyapımdan geldi;

 

"Bugün, çeşitli yayın organlarında, Güllerin Savaşı dizisinin bitme sebebinin dizinin oyuncuları Damla Sönmez ve Barış Kılıç arasında yaşanan bir gerginlik olduğu iddiaları yer almaktadır. Kamuoyunun yanlış bilgilendirilmemesi için yapım şirketi olarak bir açıklama yapma gereği duyduk: Bu iddiaların gerçekle bir ilgisi yoktur. Güllerin Savaşı dizisinin 68. Bölümde final yapması sezon başında alınmış bir karardır. Bizim açımızdan Güllerin Savaşı, oyuncuların ve başta yönetmen olmak üzere sette çalışanların başarılı ve uyumlu çalışmalarıyla hatırlanacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyururuz… "

MEDYAPIM

Gupse Özay'a takipçisinden çirkin mesaj

Ünlü oyuncu Gupse Özay, kaybolan kedisi için çirkin yorum yazan takipçisine ayarı verdi.

Kardeşim Benim 2 filmine Aslı Enver şoku!

Burak Özçivit, Murat Boz ile Kardeşim Benim filminin devamını çekeceklerini ancak kadroda bazı değişiklikler olacağını söyledi.

Dizi bitti aşk bitti

Son olarak Nurgül Yeşilçay'ın doğum gününde kameraların el ele görüntülediği Caner Cindoruk ile Farah Zeynep Abdullah çiftinin Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin setinde başlayan aşkları bitti.

Burak Özçivit Aslı Enver ve Murat Boz sorusuna ne cevap verdi?

Bu sezon final kararı alan Neslihan Atagül ile Burak Özçivit’in oynadığı ‘Kara Sevda’ oyuncuları Karaköy’de buluştu.

Kıvanç Tatlıtuğ'a elleri için dublör...

Kısa ve kalın olan parmaklarını beğenmeyen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde oynadığı 'Cesur ve Güzel' dizisinde el dublörü kullandığı iddia edildi.

SON EKLENEN VİDEOLAR

İçerde 36. Bölüm Fragmanı
Savaşçı 7. Bölüm Fragmanı
Yeni Gelin 12. Bölüm 3. Fragman
Söz 9. Bölüm Fragmanı
Çoban Yıldızı 13. Bölüm 2. Fragman
Kırgın Çiçekler 86. Bölüm Fragmanı