Yeni İsim Çok Eleştiri Aldı

"Muhteşem Yüzyıl Kösem"in yeni adı "Muhteşem Yüzyıl Kösem- Bağdat Fatihi IV. Murad" oldu. Yeni isim, çok sayıda eleştiri aldı.

Geçen sezon Beren Saat ve Hülya Avşar gibi kadroyla seyirci karşısına çıkan "Muhteşem Yüzyıl Kösem" yeni dönemde farklı oyuncu kadrosu ve adıyla ekranda olacak. Kösem’in yerine geçen Nurgül Yeşilçay, Metin Akdüler ve Farah Zeynep Abdullah’la yola devam eden dizi, yenilenen ismiyle dikkat çekti. "Muhteşem Yüzyıl Kösem–Bağdat Fatihi IV. Murad" olan dizi internette eleştirildi: Yapım, 'Telaffuz etmeden derin nefes alın', "Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat"ı iki gözüm kapalı bulabilirim 4. Murat" şeklinde eleştirildi.

Fi dizisinin fakir ama gururlu öğrencisi: Armağan Oğuz

Puhutv'de izlenme rekorları kıran Fi dizisinde salaş ve patavatsız konuşmalarıyla dikkat çeken, Göksel karakterine hayat veren Armağan Oğuz gerçek hayattaki yakışıklılığı ile bir hayli ilgi çekiyor.

Pascal Nouma'ya yeni dizide başrol

Fox TV ekranlarında başlayacak olan yeni dizi Şevkat Yerimdar'ın başrollerinde Beşiktaşlı eski futbolcu Pascal Nouma yer alacak.

Kara Sevda veda etti

"Kara Sevda" dizisi bu sezon ekranlara veda edecek. Sevilen dizide Nihan karakterine hayat veren Neslihan Atagül 'Kara Sevda'nın veda partisinde konuştu.

İçerde'nin Yeşim'i Gözde Kansu, Sevgilisiyle Dudak Dudağa Yakalandı

Oyuncu Gözde Kansu, önceki gün sevgilisi Engin Tozak'la AVM'de yürüyen merdivenlerde öpüşürken görüntülendi.

Özcan Deniz: Filmimizi çalmışlar

Şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, sosyal medya hesabından Bollywood sinemasına dair bir paylaşımda bulundu.

SON EKLENEN VİDEOLAR

Türk Malı 1. Bölüm 2. Fragman
Adı Efsane 18. Bölüm Fragmanı
Muhteşem Yüzyıl Kösem 26. Bölüm Fragmanı
Hayat Şarkısı 56. Bölüm Fragmanı
Vatanım Sensin 29. Bölüm 2. Fragman
Cesur ve Güzel 28. Bölüm Fragmanı