Murat Yıldırım Milyonlar Dağıtacak!

"Kim Milyoner Olmak İster"de Murat Yıldırım Devri Başlıyor!

TİMS'in fenomen dizisi "Suskunlar"daki Ecevit rolüyle televizyon izleyicisinin odağına oturmaya başlayan oyuncu Murat Yıldırım'ın 2017 sezonunda hangi dizide yer alacağı merak konusuydu. Yıldırım, sürpriz bir kararla dizi yerine bir yarışma programı sunmaya karar verdi.

Atv ekranında yayınlanan "Kim Milyoner Olmak İster"in sunucusu Kenan Işık 21 Mart 2014'te beyin kanaması geçirmiş, programın sunuculuğunu da Selçuk Yöntem devralmıştı. 3 yıldır programı sunan usta oyuncu Selçuk Yöntem, şimdi yerini Murat Yıldırım'a bırakıyor. Mevlut Tezel'in haberini Instagram sayfasında yayınlayan Yıldırım, "Hayırlı Olsun" diyerek haberi doğruladı.

Gupse Özay'a takipçisinden çirkin mesaj

Ünlü oyuncu Gupse Özay, kaybolan kedisi için çirkin yorum yazan takipçisine ayarı verdi.

Kardeşim Benim 2 filmine Aslı Enver şoku!

Burak Özçivit, Murat Boz ile Kardeşim Benim filminin devamını çekeceklerini ancak kadroda bazı değişiklikler olacağını söyledi.

Dizi bitti aşk bitti

Son olarak Nurgül Yeşilçay'ın doğum gününde kameraların el ele görüntülediği Caner Cindoruk ile Farah Zeynep Abdullah çiftinin Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin setinde başlayan aşkları bitti.

Burak Özçivit Aslı Enver ve Murat Boz sorusuna ne cevap verdi?

Bu sezon final kararı alan Neslihan Atagül ile Burak Özçivit’in oynadığı ‘Kara Sevda’ oyuncuları Karaköy’de buluştu.

Kıvanç Tatlıtuğ'a elleri için dublör...

Kısa ve kalın olan parmaklarını beğenmeyen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde oynadığı 'Cesur ve Güzel' dizisinde el dublörü kullandığı iddia edildi.

SON EKLENEN VİDEOLAR

İçerde 36. Bölüm Fragmanı
Savaşçı 7. Bölüm Fragmanı
Yeni Gelin 12. Bölüm 3. Fragman
Söz 9. Bölüm Fragmanı
Çoban Yıldızı 13. Bölüm 2. Fragman
Kırgın Çiçekler 86. Bölüm Fragmanı