"Poyraz Karayel" Vedası

'Poyraz Karayel' dizisinde Zülfikar rolünde izlediğimiz Celil Nalçakan sosyal medyadan duygusal bir veda mesajı yayınladı.

Kanal D’nin sevilen dizisi "Poyraz Karayel" geçtiğimiz hafta ekranlara veda etti. Dizi oyuncuları önce veda yemeğinde buluştu ardından da sosyal medya hesaplarında birbirinden duygusal mesajlar yayınladı. Dizinin Zülfikar’ı Celil Nalçakan da hislerini dün akşam Instagram’da dile getirdi. Kendisine verilen plaketi açan Nalçakan, altına şu notu düştü: “Hani böyle, sevgilinden ayrılırsın, önce hafiflemiş hissedersin kendini ama birkaç hafta sonra kalbinin ağrısından uyuyamazsın… Ya da kolun kırılır fakat o an fark etmezsin, sancısı birkaç saat sonra gösterir kendini… 1 Mart’ta bana verilen kutuyu, bugün açtım… Dayanabilirim sandım, dayanamadım… Öyle bir his… Öyle bir ağırlık… Tekrar kapattım ve en güvende olacağı yere emanet ettim. Anneme.”

Fi dizisinin fakir ama gururlu öğrencisi: Armağan Oğuz

Puhutv'de izlenme rekorları kıran Fi dizisinde salaş ve patavatsız konuşmalarıyla dikkat çeken, Göksel karakterine hayat veren Armağan Oğuz gerçek hayattaki yakışıklılığı ile bir hayli ilgi çekiyor.

Pascal Nouma'ya yeni dizide başrol

Fox TV ekranlarında başlayacak olan yeni dizi Şevkat Yerimdar'ın başrollerinde Beşiktaşlı eski futbolcu Pascal Nouma yer alacak.

Kara Sevda veda etti

"Kara Sevda" dizisi bu sezon ekranlara veda edecek. Sevilen dizide Nihan karakterine hayat veren Neslihan Atagül 'Kara Sevda'nın veda partisinde konuştu.

İçerde'nin Yeşim'i Gözde Kansu, Sevgilisiyle Dudak Dudağa Yakalandı

Oyuncu Gözde Kansu, önceki gün sevgilisi Engin Tozak'la AVM'de yürüyen merdivenlerde öpüşürken görüntülendi.

Özcan Deniz: Filmimizi çalmışlar

Şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, sosyal medya hesabından Bollywood sinemasına dair bir paylaşımda bulundu.

SON EKLENEN VİDEOLAR

Türk Malı 1. Bölüm 2. Fragman
Adı Efsane 18. Bölüm Fragmanı
Muhteşem Yüzyıl Kösem 26. Bölüm Fragmanı
Hayat Şarkısı 56. Bölüm Fragmanı
Vatanım Sensin 29. Bölüm 2. Fragman
Cesur ve Güzel 28. Bölüm Fragmanı